środa, 8 czerwca 2016

72 godziny dla Pana


W niedzielę 12 czerwca, w kościele Wniebowzięcia NMP w Zabrzu-Biskupicach rozpocznie się nabożeństwo "72 godzin dla Pana", podczas którego odbędą się dwie modlitwy z kanonami z Taizé

Zapraszamy wszystkich do włączenia się w nieustającą modlitwę podczas zbliżającego się nabożeństwa "72 godzin dla Pana", organizowanych przez parafię Wniebowzięcia NMP w Zabrzu-Biskupicach. Organizatorzy chcą w tym czasie modlić się przede wszystkim o pokój podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, które odbędą się w lipcu. Do modlitwy zapraszają wszystkich, chcąc by ona nie ustawała, z tego względu zapraszają wszystkich ludzi dobrej woli do włączenia się w tę inicjatywę. Więcej informacji o tym wydarzeniu jest dostępnych na stronie parafii (link).

Częścią tego wielkiego nabożeństwa będzie modlitwa z kanonami z Taizé, która odbędzie się w niedzielę i poniedziałek (12-13 czerwca) o godzinie 22. Serdecznie zapraszamy na nią osoby powiązane z punktami przygotowań, a także wszystkich, którzy chcieliby poznać modlitwę medytacyjną połączoną ze śpiewem kanonów.

Nabożeństwo to będzie połączone z rekolekcjami parafialnymi, które wygłosi ojciec Grzegorz Kramer SJ, kaznodzieja znany z Internetu. Homilie będzie wygłaszał podczas każdej Eucharystii, od niedzieli do wtorku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz